Sebeobrana & Relax

Soukromé kurzy zaměřené na získání základů sebeobrany spolu s výukou relaxačních cvičení pro uvolnění těla a mysli od stresu a napětí. 
Cílem lekcí sebeobrany není naučit se umění a strategii boje, jelikož takovéto skutečné znalosti se získávají řadu let, ale zautomatizovat základní principy jak se primárně vyhýbat rizikovým situacím a prevenci dostat se do konfliktu, získat uvědomění a sebevědomí, že každý člověk má právo chránit své zdraví. Dále technickou stránku - chránit si osobní prostor, a vlastní fyzické techniky sloužící k vymanění se z nebezpečné situace. Techniky vycházejí z umění aikidó a naučit se je může skutečně každý, jelikož fungují čistě na fyziologických principech a anatomických limitů lidského těla. Není k nim tedy potřeba fyzická síla
Osvojení si těchto principu vám může pomoci k sebevědomějšímu a vyrovnanějšímu vystupování vůči nepříjemným a agresivním osobám. 


Relaxační cvičení nasledně slouží k uvolnění těla a mysli od psychického i fyzického napětí. Shon, stres, sedavé zaměstnání a málo pohybu, to vše napomáhá k vytváření napětí v těle, které se časem projevuje ve formách nemoci, bolestech hlavy, zad, svalových křečí atp. Tyto relaxační sestavy jsou součástí asijských relaxačně-zdravotních cvičení Biotaiso, Genkikai, Setai, apod. Pomáhají protáhnout a uvolnit tělo, svaly a šlachy, správné dýchání napomáhá kvalitnímu okysličování orgánů a tudíž jejich správné metabolické funkci. 
Sestavy si poté každý může cvičit sám doma. Kurz obsahuje 10 lekcí a 2 speciální sobotní semináře (nejsou v ceně kurzu).


Časy cvičení: po domluvě
Cena kurzu (10 lekcí): na dotaz 
Lze platit i za jednotlivou lekci: na dotaz / 1 lekce

Comments