Tréninky a ceny


Cvičíme v přátelské a příjemné atmosféře dojo japonského stylu, a vzájemně si pomáháme nejen při studiu tohoto umění, ale i mimo dojo. Každý zájemce o toto sebeobranné umění je velmi vítán a první trénink je zdarma. Můžete si vše vyzkoušet a ptát se na případné dotazy. Stačí si vzít s sebou něco na převlečení - tepláky, triko, přezuvky, ručník a mýdlo na umytí nohou před tréninkem. Jelikož se cvičí na tatami naboso, dbáme důkladné hygieně. 

Během tréninku se učíme obranu proti jednomu útočníkovi či mnohonásobnému útoku, ozbrojenému i beze zbraně. Cvičíme se zbraněmi - bokken, jo a tantó. Obranu se zbraněmi, proti zbraním a jejich odebrání útočníkovi. 

Pravidelný trénink pomáhá zlepšit kondici, zdraví fyzické i duševní.  Přispívá k získání zdravému sebevědomí, správnému vyhodnocení konfliktní situace a následně adekvátně reagovat. Učí nás správné koncentraci a zachování klidu při stresové situaci, ať už při fyzickém napadení či v béžném denním životě obecně.

Nábor probíhá po celý rok a výuka se vždy přizpůsobuje účasti na konkrétním tréninku. Vždy rádi přivítáme nové zájemce.AIKIDO PRO DĚTI:
Aikido pro děti je zaměřené na rozvoj a zlepšení fyzické kondice. Aikido není útočné bojové umění - je to sebeobrana s využitím pohybů a síly partnera. Cílem není vyhrát nebo ublížit, ale spoluprácí s partnerem se něco naučit. Děti se učí základní techniky, pády, kotouly, koncentraci a obecně lepší koordinaci těla.


AIKIDO PRO DOSPĚLÉ a AIKIDO PRO STUDENTY:
Aikido pro dospělé a aikido pro studenty je kompletní cvičení pohybů a technik ve stoje a na zemi proti neozbrojenému partnerovi. Pokročilejší techniky jsou i proti ozbrojenému protivníkovi nožem, tyčí apod. Typickým znakem aikido je perfektní strategie obrany proti několika útočníkům najednou. Součástí systému aikido jsou trénink s mečem a tyčí. 


HOJO 
Hojo - cvičení s dřevěným mečem samostatně a ve dvojici. Toto cvičení napomáhá lepšímu držení těla, dýchání, koncentraci a fyzické kondici.


SEBEOBRANA A RELAX:
Aikido sebeobrana + relaxační cvičení jsou tréninky zaměřené na osvojení si základních principů obrany proti útočníkovi ve stoji i na zemi. Součástí těchto tréninků jsou krátká relaxační cvičení, která si může potom každý cvičit sám, pomáhají k lepší kondici i uvolnění těla a zbavují nahromaděného stresu z denního života. 
ROZVRH TRÉNINKŮ Aikido Ikeda Dojo Beroun
 Den 15:00 - 16:00   16:30 - 17:30  17:45 - 18:45 19:00 - 21:00
 Pondělí
 Aikido děti A (mladší)  Aikido děti B (starší) Aikido dospělí, studenti, děti B 
 Středa
 Aikido děti A (mladší)  Aikido děti B (starší) Aikido dospělí, studenti
 Čtvrtek       
 Pátek    
 Sobota    
 Neděle   18:00 - 20:00
Sebeobrana
 
CENÍK TRÉNINKŮ Aikido Ikeda Dojo Beroun
 platba na obdobíDOSPĚLÍ STUDENTI DĚTI A+B
10 měsíců  5200,- 3900,-  3000,-
 5 měsíců 2800,- 2100,- 1800,-
 1 měsíc 600,- 450,- 400,-CENÍK TRÉNINKŮ Sebeobrana
 platba na obdobíCENA
 10 měsíců 5200,- 
 5 měsíců2800,-
 1 měsíc 600,-


Po domluvě jsou možné soukromé lekce Aikido či Sebeobrany & Relaxačních cvičení.